Garantija un atteikuma tiesības

GARANTIJA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

 

Juridiskām personām, kas nav Patērētājs, tiek nodrošināts tikai Ražotāja noteiktais garantijas termiņš. 

 

Garantija

1)      Saņemot preci,  lūdzam pārliecināties par to, vai piegādātās preces atbilst pasūtījumam.

2)      Preces derīguma termiņš un tās ražotājs ir norādīts uz iepakojuma. Produktiem ir pievienota informācija par pareizu un drošu lietošanu.

3)      Garantija ir ražotāja vai pārdevēja bezmaksas apsolījums atmaksāt patērētājam par preci vai lietu samaksāto naudas summu, apmainīt preci pret atbilstošu preci, bez atlīdzības novērst preces vai lietas neatbilstību vai veikt citas darbības, ja prece  vai lieta neatbilst garantijā vai reklāmā sniegtajam raksturojumam.

Garantijas tiesību izmantošana ir iespējama, ja Pircējam ir saglabājies pirkumu apliecinošs dokuments, kas kopā ar iegādāto preci ir iesniedzams Pārdevējam.

Garantijas un atteikuma tiesības izmantojamas, ievērojot LR spēkā esošos likumus, kā arī pārdotās preces veidu un specifiskās īpašības.

 

Atteikuma tiesības

1)      Atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā (14 dienu laikā) no preces piegādes dienas atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējumu atlīdzību.

2)      Par lēmumu izmantot atteikuma tiesības patērētājs informē Pārdevēju rakstiski sagatavojot iesniegumu brīvā formā vai aizpilda prasījuma pieteikuma veidlapu, kas pieejama zemāk. Termiņš ir ievērots, ja patērētājs atteikuma iesniegumu vai veidlapu nosūta vai iesniedz personīgi Pārdevējam pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

3)      Patērētājs 14 dienu laikā no  paziņojuma par atteikumu 

nosūtīšanas vai iesniegšanas dienas nogādā vai nosūta Pārdevējam  saņemto preci. Termiņš ir ievērots, ja prece nosūtīta atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

4)      Samaksāto naudu par atgriezto preci un STANDARTA piegādes izdevumus pilnā apmērā Pircējs saņems 14 dienu laikā no brīža, kad Pārdevējs ir saņēmis Patērētāja atgriezto preci.

5)      Ja patērētājs ir izvēlējies piegādes veidu, kas nav STANDARTA, tad Pārdevējam nav pienākums atmaksāt patērētājam  piegādes papildus izdevumus.

6)      Patērētājs sedz preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas.

7)      Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā,  cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

8)      Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, ir jāņem vērā, ka atteikuma tiesības nevar tikt realizētas:

·         pēc likumā paredzētā termiņa notecēšanas;

·         ja preces iepakojums ir atvērts un/vai bojāts;

·         attiecībā uz tūlītējam patēriņam domātām precēm, tai skaitā, zālēm, higiēnas precēm un kosmētikas līdzekļiem.

 

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, pircējam ir jānogādā vai jānosūta prece Pārdevēja adresē, kopā ar  pirkumu apliecinošu dokumentu, atteikuma iesniegumu / veidlapu un garantijas talonu, ja tāds pircējam ir ticis izsniegts.

 

Veidlapa atteikuma tiesību izmantošanai:

Atteikuma tiesību veidlapa - pieteikums par atteikumu (aizpildiet un nosūtiet šo veidlapu tikai tad, ja vēlaties atteikties no līguma)

Datums: _______________

Pārdevēja nosaukums: SIA „KMIK”

Pārdevēja (faktiskā) adrese: Čiekurkalna 1.līnija 84-101, Rīga, Latvija, LV-1026.

Pārdevēja tālruņa numurs: 26365956

Pārdevēja e-pasta adrese: dentalkmik@inbox.lv

 

Patērētāja vārds, uzvārds: ____________________________________

Patērētāja adrese: ____________________________________

Preces nosaukums: ____________________________________

Preces pirkuma datums: ____________________________________

Preces saņemšanas datums: ____________________________________

Pirkumu apliecinošs dokuments: ____________________________________

Patērētāja paziņojums par atteikumu: paziņoju, ka vēlos atteikties no līguma, ko esmu noslēdzis par zemāk iepriekš norādītās preces iegādi.

Patērētāja paraksts: ____________________

Aizpildītu atteikuma tiesību veidlapu kopā ar pirkumu apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt uz SIA „KMIK” faktisko adresi Čiekurkalna 1.līnija 84-101, Rīga, Latvija.

Saņemto preci 14 dienu laikā lūdzam nosūtīt vai nogādāt SIA „KMIK” tirdzniecības vietā Čiekurkalna 1.līnija 84-101, Rīga, Latvija.

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu.

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs - SIA „KMIK”, tālrunis 26365956, e-pasta adrese dentalkmik@inbox.lv ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Jūs varat izmantot iepriekš norādītās atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma tiesību izmantošanas sekas:

 Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs saņemsim preci atpakaļ. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.

Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ. Jums preces jānosūta atpakaļ vai jānodod SIA „KMIK”, adrese Čiekurkalna 1.līnija 84-101, Rīga, Latvija bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas (maksimālās izmaksas, ja preci nevar atpakaļ nosūtīt pa pastu varētu būt aptuveni 50 EUR). Jūs esat atbildīgs par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.

 

 

Salidzini.lv logotipsInterneta veikalu cenas - Kurpirkt.lvVisa/MasterCard payment provider - latcard.lv
Visas tiesības aizsargātas @ 2015 SIA KMIK
Izstrāde: Liepa.co